На території закладів освіти Чугуївської громади висаджують кущі смородини

Сімсот саджанці надав благодійник Микола Горлов.

Про це повідомила начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, яка під час робочого об’їзду закладів соціальної сфери долучилась до педагогів та учнів гімназії №7 та разом з ними взяла участь у висадці більше ста кущів чорної та червоної смородини.

У своєму Telegram-каналі Галина Мінаєва написала:

– Хочу дуже подякувати Миколі Олексійовичу Горлову, який зробив чудовий подарунок нашим закладам освіти у вигляді понад сімсот саджанців смородини. Дуже гарна справа, адже незабаром на перервах між заняттями діти зможуть поласувати смачними та корисними ягодами.

А ще, користуючись нагодою, звертаюся до всіх мешканців Чугуївської громади: друзі, давайте будь-де – в своєму дворі, біля роботи, на дитячому майданчику – робити все від нас залежне, аби наша спільна велика домівка ставала кращою. Пам’ятаймо: впорядкована територія, посаджені деревце чи кущик – це теж, хоч і крихітний, але внесок в нашу спільну боротьбу. Боротьбу за цивілізовану та успішну Україну.