Молодь об’єднується для втілення молодіжної політики в Чугуївській громаді

21 березня відбулося підписання меморандуму про партнерство та співпрацю між Комунальною установою «Молодіжний центр «КАМПУС», Громадською організацією «МОЛОДІЇ» та Благодійною організацією Благодійний фонд «ФУНДАЦІЯ ШЛЯХЕТНИХ ЛОГИСТІВ».

Під час зустрічі директор Молодіжного центру «КАМПУС» Анна Рибалко, голова громадської організації «МОЛОДІЇ» Євген Бондаренко та виконавчий директор БО БФ «Фундація шляхетних логистів» Денис Демков обговорили питання подальшої взаємодії для популяризації й забезпечення розвитку молодіжної політики.

Практичною частиною зустрічі стало проведення тренінгу з молодіжного підприємництва, під час якого  учасники ознайомилися з такими питаннями:

1. Як молоді наважитися розпочати/відкрити власну справу?
  2. Корисні поради щодо ведення власного бізнесу.
  3. Волонтерство під час війни: як розпочинав, гуртування людей довкола теми підтримки громади тощо.

– Ми надзвичайно вдячні пану Денису, який подарував молодіжному центру синтезатор, що стане чудовим доповненням для організації дозвілля молодих людей, а також загалом за підтримку молодіжного руху нашої громади! – зауважили в Молодіжній раді Чугуївської міської територіальної громади.