Медалі «Захиснику Вітчизни» та «За поранення»: у Чугуївській громаді вручили державні нагороди військовослужбовцям

Сьогодні, 27 червня 2024 року, у Чугуєві в урочистій обстановці відбулось вручення державних нагород військовослужбовцям, які виявили мужність та самопожертву у захисті нашої держави під час війни в Україні. Заступник начальника Чугуївської міської військової адміністрації Ігор Шепелєв та начальник Чугуївського РТЦК та СП Олександр Куриченков вручили медалі «За поранення» та «Захиснику Вітчизни» героям, які віддали свої сили та здоров’я заради миру та незалежності нашої країни.

Наказом Міністра оборони України від 04 липня 2023 року №826 за особисту мужність і героїзм, самовіддані дії у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, зразкове виконання військового (службового) обов’язку в умовах, пов’язаних із ризиком для життя, відомчою відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За поранення» нагороджено МАРШАЛУ Юрія Івановича.

Указом Президента України від 09 січня 2023 року №7 за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено БОЧАРНІКОВА Сергія Федоровича (нагороду отримала мати побратима).

Заступник начальника Чугуївської міської військової адміністрації Ігор Шепелєв висловив глибоку повагу та подяку нагородженим, підкресливши, що їхній подвиг є незаперечним доказом незламного духу та патріотизму українських воїнів.

Тож нехай ці нагороди стануть символом нашої вдячності та пошани до тих, хто боронить нашу Батьківщину, а також надією на те, що мирне життя на нашій землі буде відновлено якомога швидше.