Лісівники попереджають про небезпеку у лісах Харківщини

Ліси області залишаються небезпечними для відвідування населення. Особливо це стосується прикордонних та деокупованих територій. Значна частина лісових масивів замінована та забруднена залишками вибухових предметів.

Днями в одному з лісництв філії «Чугуєво-Бабчанського лісового господарства» виявили залишки касетного боєприпасу. На небезпечний предмет натрапили працівники лісництва, які займалися прокладанням мінералізованих смуг. Оглядаючи територію, де мали нарізати протипожежні смуги, лісівники помітили підозрілий предмет. На щастя, боєприпас був уже використаний і ніхто з працівників не постраждав.

Лісові масиви цієї філії одні з перших почали обстрілюватися росіянами, деякі лісництва у 2022 році були частково окуповані. На площі у 17871 га велися бойові дії. Нині потенційно забрудненими вибухонебезпечними предметами лишаються 21632 га лісу, а тому ведення в них господарської діяльності неможливо.

У Слобожанському лісовому офісі ДП «Ліси України» нагадують, що через мінну небезпеку та до завершення воєнного стану відвідувати лісові масиви цивільному населенню заборонено. Бережіть себе!