Колектив Чугуївської дитячої музичної школи відзначив Міжнародний день музики

На святковий захід запросили вихованців школи та їхніх батьків.

Попри війну, Чугуївська дитяча музична школа продовжує працювати, виховувати в наших дітях естетичний смак, любов до прекрасного, залучати до мистецтва. Викладачі музичної школи роблять все можливе, щоб кожен маленький мешканець Чугуївської міської територіальної громади мав можливість спілкуватися з музикою, яка надихає та дає сили жити далі.

У нашій музичній школі працює команда професіоналів, які по-справжньому закохані в музику. Музика стала для них професією, і цей глибинний багатогранний світ педагоги відкривають своїм учням.

Творчі заходи Чугуївської дитячої музичної школи завжди проходять у Чугуєві з великим успіхом, збирають особливу, вишукану публіку, яка цінує живе звучання музики та відчуває потребу в естетичному задоволенні від неї. А в наш буремний час такі події – взагалі на вагу золота.

Для учасників творчої зустрічі колектив музичної школи підготував творчу програму – концертні номери у виконанні учнів та викладачів. Всі виступи супроводжувались бурхливими оваціями.

Зі словами привітань до присутніх звернулась заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету Людмила Макаренко. Вона висловила вдячність викладачам школи за їхню роботу і вкладення душі у виховання дітей, а також вручила Подяки міського голови колективу школи та педагогам, які у цьому році реалізовували проєкт «Мелодії, що надихають жити».

Нагадаємо, що проєкт «Мелодії, що надихають жити» реалізується в нашій громаді завдяки підтримці Благодійного фонду «Благо» – Харків у рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується Альянсом громадського здоров’я за фінансової підтримки Christian Aid та співпраці КЗСМО «Чугуївська дитяча музична школа» з ГО «МОЛОДІЇ». В рамках проєкту ініціативна група придбала обладнання для занять, і викладачі школи провели низку заходів для дітей Чугуївської громади. Більш детально – в презентації:

Вітаємо всіх поціновувачів музичного мистецтва з Міжнародним днем музики! Нехай вона продовжує надихати всіх нас, додавати життєвих сил та позитивних емоцій, приємних почуттів та чудового настрою!