За дорученням Президента України Володимира Зеленського Харківська обласна військова адміністрація запускає платформу «Діалог влади та бізнесу» для підтримки підприємців та покращення економічного клімату регіону.

Ця платформа покликана забезпечувати оперативне реагування на місцеві запити та формування пропозицій для національного рівня задля підтримки підприємців у складних умовах.

У рамках дії платформи «Діалог влади та бiзнесу» передбачені щотижневі онлайн-зустрічі з підприємцями, під час яких порушуватимуться нагальні проблеми та вноситимуться пропозиції щодо покращення умов підприємницької діяльності в області. Для участі в онлайн-засіданнях та визначення проблемних питань, які потребують залучення органів влади, необхідно заповнити електронну анкету за посиланням.