Керівництво Чугуївської громади продовжує налагоджувати побратимські зв’язки: тепер у Швеції

22 серпня 2024 року начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва мала першу онлайн-зустріч з керівниками муніципалітету шведського міста Дандерюд, під час якої учасники презентували свої громади та обговорили перспективи встановлення побратимських відносин.

– Цікава історія мого знайомства з нашими новими друзями зі Швеції, – розповідає Галина Мінаєва у своєму Telegram-каналі. – Вона розпочалась в червні цього року в Берліні під час моєї участі у Конференції з відновлення України (URC). Саме там я познайомилася з Юганом Форсселлом – міністром міжнародного співробітництва та зовнішньої торгівлі Швеції. Почувши від мене про бажання Чугуївської громади знайти собі побратимів у Швеції, пан Форселл допоміг отримати контакти муніципалітету Дандерюда. І ось сьогодні відбулася наша перша зустріч. Я вражена доброзичливістю мешканців цього міста та їх обізнаністю того, в яких непростих умовах зараз доводиться жити та працювати українцям.

Під час сьогоднішньої онлайн-зустрічі було досягнуто домовленостей з шведськими колегами про підписання найближчим часом меморандуму про співпрацю, який відкриє шлях до партнерських відносин в різних сферах життя громад.