єВідновлення: сотні жителів Чугуївської громади вже отримали компенсації

Реалізація програми єВідновлення є однією з пріоритетних напрямків роботи Чугуївської міської ради та Чугуївської міської військової адміністрації – зауважує начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва. Напередодні нового опалювального сезону роботу профільних комісій ще більш пришвидшено, щоб максимальне число мешканців змогли отримати компенсації, виконати ремонтні роботи та підготуватись до зими.

Загалом з початку реалізації програми єВідновлення в Чугуївській громаді занесено в Реєстр пошкодженого та зруйнованого майна більше півтори тисячі заяв від мешканців. Профільними комісіями з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна постійно проводиться обстеження житла громадян та складаються відповідні акти.

У Чугуївській громаді власникам 1189 об’єктів нерухомості вже нараховано грошову допомогу на ремонт пошкодженого житла на загальну суму 113 млн грн.

Компенсації за знищене житло мешканців громади сягнули 63 млн грн – сформовано 57 сертифікатів з надання компенсації. Станом на 24 вересня 2024 року 19 жителів Чугуївської громади за рахунок сертифікатів вже придбали нове житло, з них у Чугуївській громаді – 11, в місті Харків – 3, по одному – в місті Київ, у Хмельницькій, Житомирській, Львівській та Полтавській областях.

Закликаємо всіх мешканців Чугуївської громади, житло яких зазнало пошкоджень, звертатись за отриманням компенсацій!