Ідеятон у Чугуївській територіальній громаді

Молодь Чугуївської ТГ долучилася до ідеятона, щоб створити власні проєкти для розвитку своєї громади в межах проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми DOBRE.

Активне генерування ідей, формування концепцій, обговорення та підтримка з боку влади – запорука успіху в реалізації молодіжних проєктів.

Які ж концепції напрацювала молодь Чугуївської ТГ?

• Школа виживання «STAY ALIVE» – облаштування простору для проведення заходів із навчання необхідним діям у надзвичайних ситуаціях;
  • Стартап-простір Idea GrowUP – облаштування центру для молоді, в якому відбуватимуться тренінги, навчання та обговорення можливостей реалізації соціальних ініціатив;
  • «Щасливі лапки» – облаштування місця для тимчасового утримання безпритульних тварин;
  • Простір спільної дії – створення громадського простору, організація стажування в ОМС, проведення консультацій щодо вирішення нагальних потреб громади;
  • Творчий простір UART – створення простору для проведення змістовного дозвілля та гуртків для молоді.

Молодь Чугуївської ТГ вмотивована та готова долучатися до будь-якої обраної концепції, щоб створювати простір для розвитку громади та молоді.