Господарі пошкоджених осель Чугуївської громади отримали будівельні матеріали від БФ «Янголи Спасіння»

Наприкінці цього тижня представники Благодійного фонду «Янголи Спасіння», який активно надає допомогу у наближених до лінії фронту містах, привезли до Чугуївської громади велику партію будівельних матеріалів. Ця допомога стала можливою завдяки співпраці БФ «Янголи Спасіння» з Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Завдяки злагодженій роботі Чугуївської міської військової адміністрації, Чугуївської міської ради та волонтерів благодійного фонду «Янголи Спасіння», мешканці, чиї домівки були пошкоджені внаслідок обстрілів, отримали необхідні будівельні матеріали для відновлення своїх осель.

Будматеріали надали тим родинам, які не отримували допомогу від інших міжнародних організацій, благодійних фондів та з об’єктивних причин не змогли отримати компенсації на відновлення житла від держави за Програмою єВідновлення (наприклад, коли не впорядкована або відсутня майнова документація).

Висловлюємо щиру подяку БФ «Янголи Спасіння» та УВКБ ООН за допомогу, яка є вкрай необхідною в такий непростий час!