Героями не народжуються. Ними стають

Мабуть, кожен з нас в дитинстві хоче бути героєм. Ми мріємо про пригоди, славу та подвиги. Читаємо про героїв в книжках чи дивимось в кінофільмах. Проте не кожному в реальному житті вдається побачити справжнього Героя і, тим більше, поспілкуватися з ним у невимушеній обстановці. Проте старшокласникам та педагогам однієї з чугуївських шкіл така нагода сьогодні випала: до них у гості завітав Герой України, командир батальйону легендарної 92-ї Окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка, а відсьогодні і Почесний громадянин нашої громади, підполковник Василь Божок.

З величезною зацікавленістю школярі та їх вчителі слухали розповідь Василя Миколайовича про бойові будні наших військових, задавали запитання про особливості застосування тієї чи іншої зброї і, звичайно, про подвиг, за який його було відзначено найвищою нагородою нашої Батьківщини. Особливу зацікавленість учнів і вчителів викликали питання, пов’язані з першою медичною допомогою в бойових умовах, адже школярі вивчають її ази на уроках курсу «Захист України».

Наприкінці зустрічі директор Центру туризму та краєзнавства Сергій Лисенко вручив Василю Божку корисні подарунки для наших захисників – маскувальні сітки та халати, які педагоги та вихованці Центру роблять своїми руками та передають нашим воїнам.