Галина Мінаєва з робочою поїздкою відвідала селище Кочеток

18 червня начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва проконтролювала хід зовнішніх ремонтних робіт та благоустрій прилеглої території в амбулаторії первинної медицини селища Кочеток.

Про свою робочу поїздку до Кочетка Галина Мінаєва розповіла у своєму Telegram-каналі:

– Мешканці кожного населеного пункту громади повинні працювати і отримувати послуги в гідних умовах – таким попри війну залишається кредо роботи очолюваної мною міської адміністрації. Сьогодні проконтролювала хід зовнішніх ремонтних робіт та благоустрій прилеглої території в амбулаторії первинної медицини Кочетку.

Наразі внутрішні ремонтні роботи тут завершені, і медичні працівники вже ведуть прийом пацієнтів. Надзвичайно приємно бачити як за допомогою наших друзів з уряду Чеської республіки перетворилась амбулаторія: тут встановлене надсучасне обладнання і створені комфортні умови для роботи лікарів та перебування мешканців. Тепер плануємо відповідне зовнішнє оздоблення території – зелені насадження та дитячий майданчик. Дякую за розуміння адміністраціям Комплексу водопідготовки «Донець» відокремленого підрозділу КП «Харківводоканал» та ДП «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство», представники яких погодились на мою пропозицію допомогти в проведенні впорядкування території біля амбулаторії. Також сподіваюсь на активну участь у цьому процесі мешканців Кочетка.

До речі, гідні умови для перебування в реконструйованій будівлі отримали не тільки лікарі і пацієнти. На власні очі переконалась, що в нових відремонтованих приміщеннях з комфортом розмістилися філія дитячої бібліотеки і місцеві комунальники.

Тож продовжуємо роботу з благоустрою цього мікрорайону нашого Кочетка. На черзі – облаштування комфортного місця, де мешканці зможуть зручно вести торгівлю власною городиною.