Галина Мінаєва з робочою поїздкою відвідала село Зарожне

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва разом із своїми заступниками у середу, 5 червня, зустрілась з активом села Зарожне та привітала випускників місцевої школи, про що повідомила у своєму Telegram-каналі:

– Сьогодні в центрі уваги моєї та моїх колег – Зарожне. Разом із своїми заступниками спілкувалися з активом села. Говорили про те, що будемо продовжувати системну роботу з вирішення проблем, які турбують мешканців. Дещо вже вдалося зробити (дуже приємно було чути слова вдячності за це), над іншими питаннями працюємо. Впевнено можу сказати, що увага до сільських населених пунктів громади – не разові акції. Це один з пріоритетів для міської влади.

Робимо це в тому числі і для наших дітей. Для того, щоб ставши дорослими, отримавши освіту, вони повертались в рідні села, продовжували свій рід на рідній землі. Саме такими були сьогодні мої побажання випускникам школи Зарожного. Чудові, розумні діти, люблячі, турботливі батьки, блискучі, високопрофесійні педагоги – це все дає нам надію на те, що наші села будуть жити, що в них є майбутнє.

Було дуже приємно бути в цьому майже родинному колі. Дякую вам, дорогі земляки, за доброзичливе спілкування та теплий прийом!