Галина Мінаєва розповіла про наслідки обстрілу Чугуєва в ніч на 7 червня

Сьогоднішня ніч стала черговим випробуванням на міцність для усієї Чугуївської громади: біля десятка БпЛА ворог спрямував на домівки мирних мешканців та об'єкти цивільної інфраструктури.

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва повідомила, що в результаті атаки з боку росіян є пошкодження житла та майна громади. Але головне, що цього разу обійшлося без жертв та поранених. Наразі триває ліквідація наслідків обстрілу, розгорнута робота з реєстрації пошкоджень майна городян для подальшої передачі даних на єВідновлення.

– Хочу подякувати за оперативну реакцію з боку наших комунальних служб, які вчергове довели свою самовідданість та професіоналізм. І звичайно, слова найбільшої вдячності нашим хлопцям, які вночі першими зустріли непроханих гостей і чию бойову роботу чула вся громада. Завдяки саме їм наслідки атаки не стали більш трагічними.

Продовжуємо жити та працювати, але не забуваємо про правила особистої безпеки! – написала Галина Мінаєва у своєму Telegram-каналі.