Галина Мінаєва привітала колективи підприємств ЖКГ з Днем міста

7 серпня начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва відвідала комунальні підприємства житлово-комунального господарства Чугуєва, щоб привітати комунальників зі святом – Днем міста.

У своєму Telegram-каналі очільниця Чугуївської громади написала:

– Попри війну, попри близькість лінії фронту та ракетні обстріли, Чугуївська громада живе. Не виживає, а саме живе повноцінним життям. Майже таким самим, яким воно було до війни. І відбувається це завдяки кожному з вас, мої дорогі земляки.

Проте є люди, які більше за інших роблять для того, щоб ми з вами могли жити в комфортних умовах. Це наші комунальники. Сьогодні зранку привітала колективи наших муніципальних підприємств ЖКГ з Днем міста, яке ми будемо відзначати 10 серпня. Подякувала кожному працівнику за повсякденну сумлінну, а інколи і героїчну працю на благо громади.

Кожний з наших комунальників – це дійсно герой. Адже, окрім своїх звичних обов’язків, саме вони одразу після екстрених служб з’являються на місцях ракетних ударів і оперативно ліквідують їх наслідки.

Саме чугуївські комунальники роблять так, щоб не згасало життя в нашій спільній оселі, нашому рідному Чугуєві, та в наших сільських населених пунктах.

Дякую вам, мої дорогі друзі! З Днем міста вас!