Галина Мінаєва представляє Чугуївську громаду на міжнародній конференції з питань відновлення України

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва повідомила у своєму Telegram-каналі:

– Беру участь у Міжнародній конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024), яка об’єднує лідерів урядів низки країн, міжнародних організацій, бізнесу та громадянського суспільства.

Дві громади з Харківської області були запрошені до участі, ми і Балаклійська ОТГ, за що щира подяка Міністерству регіонального розвитку та Фонду «Партнерство за сильну Україну».

Презентую проєкти для громади, які допоможуть нам подолати цей важкий час. Налагоджуємо зв’язки з партнерами, працюємо для громади та її спроможності.

Об’єднані у захисті. Об’єднані у відновленні. Сильніші разом!