Графік погодинних відключень електроенергії у період із 25 по 31 березня

АТ «Харківобленерго» почало застосовувати графіки аварійних відключень електроенергії. Але триває їх корегування, враховуючи поточну складну ситуацію в електричних мережах Харківського регіону.

Головна мета енергетиків – першочергово заживити обʼєкти критичної інфраструктури, що дозволить створити прийнятні умови для життєдіяльності м. Харкова та Харківської області. Крім того, за можливості забезпечити електропостачання якнайбільшої кількості побутових споживачів – йдеться у повідомленні АТ “Харківобленерго”.

Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зауважив, що введення графіку погодинних відключень електроенергії – це вимушений тимчасовий крок. Він потрібен для того, щоб якомога більша кількість жителів області мала світло, а підприємства могли працювати. Фахівці продовжують ліквідовувати наслідки прильотів, цілодобово ремонтувати інфраструктуру після обстрілів ворога.

Зокрема, у населених пунктах Чугуївської громади електроенергію відключатимуть з 13:00 до 15:00 у період із 25 по 31 березня.

Графік погодинних відключень електроенергії у період із 25 по 31 березня

Для Харкова:

• Шевченківський та Київський райони: з 9:00 до 15:00.
  • Слобідський, Основянський райони: з 15:00 до 21:00.
  • Салтівський, Немишлянський, Індустріальний райони: з 21:00 до 03:00
  • Холодногірський, Новобаварський райони: з 03:00 до 9:00.

Для області:

• Мереф’янська ТГ, Люботинська ТГ: з 9:00 до 11:00.
  • Зміївська ТГ, Балакліївська ТГ: з  11:00 до 13:00.
  • Чугуївська ТГ, Ізюмська ТГ: з 13:00 до 15:00.
  • Богодухівська ТГ, Дергачівська ТГ: з 15:00 до 17:00.