ГО «Дівчата» розпочинає роботу в Чугуївській громаді

19 березня в Чугуєві відбувся перший захід цієї громадської організації в рамках проєкту «Захист на Сході». У ньому взяли участь багатодітні родини, в тому числі з категорії внутрішньо переміщених осіб.

Цікаво було і дітям, і дорослим. Перші взяли учать в арт-терапії «мій Внутрішній світ», а другі отримали роз’яснення щодо подання заявок на матеріальну допомогу від міжнародної благодійної донорської організації World Vision.

Зазначимо, що ГО «Дівчата» – це неприбуткова організація, яка підтримує жінок та дітей в Україні. Вона реалізує комплексні та масштабні проєкти, спрямовані на підтримку та розширення прав і можливостей дівчат та жінок в Україні, залучає жінок до роботи з розширення економічних можливостей, включаючи просування та зміцнення жіночого підприємництва.