Галина Мінаєва представила Чугуївську громаду на форумі «Діти та молодь у центрі відновлення громади»

8 травня 2024 року Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні провело всеукраїнський форум «Діти та молодь у центрі відновлення громади – Партнерство та рішення на децентралізованому рівні». На захід запросили представників 47 громад з різних регіонів України для обговорення інклюзивного відновлення, орієнтованого на дітей та молодь.

Ключовими завданнями співпраці Чугуївської міської ради з ЮНІСЕФ є розширення доступу дітей до якісних освітніх послуг, інклюзивного навчання, рівний доступ для підлітків та молоді щодо участі в розвитку громади. Під час форуму Галина Мінаєва представила його учасникам досвід Чугуївської громади на прикладі роботи учнівського парламенту, багато з лідерів якого продовжують свою діяльність у молодіжній раді громади і реалізації проєктів, у тому числі за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Дуже важливо, що спільними зусиллями ЮНІСЕФ та місцевого самоврядування в громадах України, у тому числі і в Чугуївській, з’являються нові послуги для дітей та молоді, адже саме вони мають бути у фокусі відновлення громад.