Галина Мінаєва отримала подяку від героїв-січеславців

Військові славетної 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗСУ вручили подяку начальнику Чугуївської міської військової адміністрації Галині Мінаєвій за допомогу, яку наша громада надавала серед інших і цій частині.

Як відомо, міська влада, а також багато простих мешканців Чугуївської громади, регулярно допомагають військовим, які боронять нашу Батьківщину. Досить сказати, що тільки цього року з місцевого бюджету було виділено майже 30 млн грн на потреби захисників, не кажучи вже про волонтерську допомогу і приватні пожертви мешканців.

Приймаючи нагороду від воїнів-десантників, Галина Мінаєва зазначила, що сприймає її як вдячність усій Чугуївській громаді, яка робить все можливе, щоби підтримувати наших бійців на передовій.