Фінансування проєкту «Прихисток» з боку УВКБ ООН закінчується 31 серпня 2024 року

На виконання Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №333, було запроваджено проєкт «Прихисток».

Згідно з Угодою між Мінреінтеграції та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців фінансування проєкту «Прихисток» забезпечувалося УВКБ ООН.

Звертаємо увагу власників житла, які отримують компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, на те, що фінансування проєкту «Прихисток» з боку УВКБ ООН закінчується 31 серпня 2024 року, тобто останнім звітним місяцем надання відповідної компенсації є серпень 2024 року.