До уваги виробників сільськогосподарської продукції!

Ви маєте можливість отримати бюджетну субсидію, якщо маєте у власності та/або користуванні від 1 до 120 га земель сільськогосподарського призначення (4 000 грн на 1 га) або бюджетну дотацію, якщо маєте у власності від 3 до 100 голів ВРХ (корів) (7 000 грн на одну голову) чи від 5 до 500 голів маточного поголів’я кіз та/або овець (2 000 грн на одну голову), ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Заявки на отримання бюджетної допомоги подаються в державній електронній системі – Державний аграрний реєстр, що створена для прозорого розподілу підтримки українським аграріям (сайт ДАР https://www.dar.gov.ua/).

Електронна реєстрація Реєстру здійснюється на безоплатній основі самостійно або через ЦНАП.

Відділ-центр надання адміністративних послуг Чугуївської міської ради здійснює такий перелік послуг у місті Чугуєві та на віддалених робочих місцях у селищs Кочеток, селах Кам’яна Яруга, Зарожне та Велика Бабка:

• реєстрація виробника сільськогосподарської продукції в Державному аграрному реєстрі;
  • подання заявки на отримання бюджетної допомоги для підтримки фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції за програмою «Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції;
  • консультація щодо отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

ДЕ ВІДСТЕЖУВАТИ, КОЛИ СТАРТУЄ ЗАЯВОЧНА КАМПАНІЯ ПО ПОДАЧІ ЗАЯВОК ДЛЯ ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ТА ІНШИХ С⁄Г ВИРОБНИКІВ?