До уваги осіб, що хочуть започаткувати власну справу: Програма «ERASMUS для молодих підприємців»

Молодіжна громадська організація «Нове покоління Європи» за підтримки інформаційних партнерів House of Europe Дія.Бізнес та Громадський Простір координує програму обміну для українців в рамках програми Erasmus for Young Entrepreneurs, що фінансується European Commission!

Це унікальна можливість для кожного українця в країні та за кордоном протягом кількох місяців працювати пліч-о-пліч з досвідченими підприємцями, обмінятися досвідом, ознайомитись із провідними практиками ведення бізнесу та особливостями ринку ЄС, розширити мережу професійних знайомств та прокачати скіли і отримати інсайти для ведення власної справи.

Проєкт саме для тебе, якщо ти:

• проживаєш в Україні або покинув країну після 24 лютого 2022
  • мрієш про власний бізнес та маєш власну ідею
  • маєш бізнес та шукаєш нові можливості для розвитку, однак твій досвід – не більше 3 років
  • бажаєш отримати нові знання та навички від провідних підприємців з країн ЄС.

Програма надає фінансову підтримку кожному учаснику (покриття витрат на подорож та перебування).

Більше про програму та умови участі на сайті https://newgeneration.od.ua

Не упустіть таку можливість!