До уваги мешканців Чугуївської міської територіальної громади, які мають ВИКЛЮЧНО ПІЧНЕ опалення!

Постановою КМУ від 30.08.2024 №993 затверджено Порядок надання одноразової грошової допомоги населенню протягом опалювального сезону 2024/2025 року на придбання твердого пічного побутового палива (далі – Порядок).

Одержувачами грошової допомоги на опалення є особи, що фактично проживають у житлових будинках, які опалюються твердим пічним побутовим паливом.

Допомога виплачується за рахунок коштів міжнародних організацій та становить 21 000 гривень на одне домогосподарство за весь опалювальний сезон 2024/2025 року за умови, якщо одержувач або інший член сім’ї (домогосподарства) не отримували будь-якої іншої допомоги (в натуральній чи грошовій формі) на опалювальний сезон 2024/25 року, в тому числі від БФ «Карітас», «Єдність за майбутнє» та інших благодійних фондів.

Для отримання зазначеної допомоги в термін до 16 вересня необхідно подати заяву за місцем розташування домогосподарства фактичного місця проживання одержувачам:

• з числа мешканців м. Чугуєва – до Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради;
  • з числа мешканців с. Кам’яна Яруга, с-ще Кочеток, с. Велика Бабка, с. Піщане, с. Зарожне та с. Тетлега – до відповідних старостатів.

Згідно з пунктом 7 Порядку під час подання заяви пред’являються:

1) копія документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, тимчасове посвідчення громадянина України) одержувача та всіх членів сім’ї (домогосподарства), які фактично проживають у відповідному домогосподарстві;

2) копія довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків одержувача та всіх членів сім’ї (домогосподарства), які фактично проживають у відповідному домогосподарстві, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті громадянина України;

3) копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (якщо в домогосподарстві є внутрішньо переміщені особи);

4) документи, що підтверджують факт проживання в домогосподарстві: паспорт громадянина України (з відміткою про реєстрацію місця проживання) та/або довідка (витяг) про реєстрацією місця проживання, та/або акт обстеження факту проживання особи без реєстрації місця проживання за даною адресою тощо;

5) реквізити банківського рахунку одержувача (у форматі IBAN).

Грошова допомога на опалення надається одержувачам в межах бюджету, визначеного міжнародною організацією, з урахуванням дати подання заяви одержувачем.

Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради