Дмитро Забара та Юрій Маршала: ще двоє наших воїнів отримали високі нагороди

17 квітня начальник Чугуївського РТЦК та СП Олександр Куриченков разом з начальником Чугуївської міської військової адміністрації Галиною Мінаєвою вручили нагороди жителям Чугуївської громади – військовим, що мужньо боронили Україну від російських окупантів.

Державною нагородою України медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено Юрія Маршалу. Відзнакою Головнокомандувача України «Комбатський хрест» та відомчою відзнакою Міністерства оборони України «За поранення» нагороджено Дмитра Забару. Вони взяли до рук зброю, щоб захистити свій рідний дім, з честю виконали свій військовий та громадянський обов’язок, стали прикладом для інших, як слід захищати свою рідну землю від окупанта.

Під час вручення нагород захисникам Галина Мінаєва зауважила, що тільки завдяки нашим військовим ми у Чугуївській громаді можемо жити та працювати. Ми маємо і надалі підтримувати наших воїнів, вірити у Перемогу та щасливе майбутнє України.