Для запобігання пожежам рятувальники провели рейд в селі Кам’яна Яруга Чугуївської громади

З метою запобігання надзвичайних ситуацій, що пов'язані з виникненням пожеж у лісових масивах, співробітники Чугуївського райуправління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області 30 травня провели профілактичні бесіди з громадянами.

Громадян закликали бути вкрай обережними з вогнем під час відпочинку у лісі та на водних об’єктах, дотримуватись правилам пожежної безпеки в побуті та природних екосистемах, також нагадали громадянам правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Щоб поради та застереження були більш переконливими, організатори рейду вручали громадянам листівки із застереженнями, правилами безпеки, алгоритмом дій у надзвичайній ситуації та вказаним номером виклику пожежно-рятувальної служби – «101».