Для села Велика Бабка придбали меблі, медичне обладнання та обладнання для обслуговування фельдшерсько-акушерського пункту

Оснастити ФАП всім необхідним для роботи допоміг Благодійний фонд «Право на захист».

Нагадаємо, що наразі у фельдшерсько-акушерському пункті села Велика Бабка повним ходом триває капітальний ремонт. Усього на модернізацію ФАП виділено 2,8 млн грн з бюджету Чугуївської громади. Жителі села висловили своє побажання, щоб ремонт медзакладу розпочали вже зараз, не чекаючи на завершення війни, адже для них модернізований ФАП – це не тільки суттєве підвищення якості медичного обслуговування, а і символ того, що село живе і в нього є майбутнє.

Ремонтні роботи у ФАП проводять масштабні, і вже зараз зрозуміло, що зміни тут відбудуться докорінні. А оснастити майбутню модернізовану амбулаторію Чугуївській громаді допомогла Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» в рамках проєкту «Гуманітарна підтримка для захисту та покращення умов життя в районах повернення та сільських територіях поблизу лінії зіткнення в Україні».

Як ми повідомляли раніше, між міською військовою адміністрацією, міським Центром первинної медико-санітарної допомоги та Благодійним фондом «Право на захист» було підписано тристоронню грантову угоду. Згідно з цим документом, придбали і вже доставили до села меблі, медичне обладнання, бензинову газонокосарку, холодильник та інше приладдя, необхідне для обслуговування ФАП, на загальну суму 121170 грн.

Зазначимо, що Чугуївська громада стала одним з п’яти одержувачів гранту в Харківській області, оскільки змогла аргументовано довести корисність запропонованого проєкту для мешканців.

2 вересня до села завітали представники Благодійного фонду «Право на захист». Вони зустрілись з заступником начальника Чугуївської міської військової адміністрації Ігорем Шепелєвим, обговорили перспективи продовження співпраці. У свою чергу, Ігор Шепелєв подякував керівництву БФ «Право на захист» за корисний внесок в укріплення мережі охорони здоров’я Чугуївської громади і допомогу у продовженні системної роботи з підвищення якості медичних послуг для населення, зокрема на рівні первинної медицини.