День відкритих дверей Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості

Відбувся День відкритих дверей Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості, на який залюбки завітали діти та їх батьки!

На відвідувачів чекали презентація гуртків, виступи творчих колективів ЧБДЮТ, руханки, ігри, майстерки та великий ведмідь, який підкорив серця дітей з першого погляду!

У минулому році вихованці ЧБДЮТ здобули 504 перемоги у конкурсах та фестивалях Всеукраїнського та Міжнародного рівнів, тож нехай 2024/2025 навчальний рік принесе нові здобутки, буде плідним, цікавим та мирним! З початком нового навчального року! Нехай попри все лунає дитячий сміх та розвиваються творчі здібності!

Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості запрошує дітей та молодь до навчання в різноманітних гуртках.

Обрати гурток для навчання ваших дітей та заповнити відповідну анкету можна ТУТ