День Державного Прапора відзначають у Чугуївській громаді

Зранку в центрі міста в урочистій обстановці підіймали цей важливий символ української державності як нагадування про те, що нікому і ніколи не вдасться поставити наш народ на коліна.

Право підняти прапор було надано офіцерам двох бойових чугуївських військових частин: 92-ї ОШБр імені кошового отамана Івана Сірка та Чугуївського окремого батальйону територіальної оборони.

У цей важливий для кожного українця день ми усі відчуваємо не лише гордість за свою належність до вільного народу, але й смуток та тугу за його синами та доньками, які віддали життя за цю волю. Один з них – наш земляк Денис Сущенко, який героїчно загинув в бою з російськими загарбниками. В урочистій обстановці начальник Чугуївської МВА Галина Мінаєва та начальник Чугуївського РТЦК та СП Олександр Куриченков вручили мамі воїна високу державну нагороду – орден «За мужність» ІІІ ступеня.