Чугуївський район: рятувальники запобігають загибелі людей на водних об’єктах

6 серпня у рамках заходів з підвищення безпеки громадян на водних об’єктах, співробітники Чугуївського райуправління ДСНС спільно з органами місцевого самоврядування провели рейд на не облаштованих пляжах Чугуївської громади.

Під час рейду рятувальники ДСНС відвідали низку пляжів які не відповідають встановленим нормам безпеки і не обладнані належним чином для безпечного відпочинку.

Особливу увагу було приділено місцям, де часто збираються відпочивальники, але відсутні рятувальні пости, спеціально обладнані зони для купання та інформаційні стенди з правилами поведінки на воді.

ДСНС закликає всіх громадян бути відповідальними та обережними під час відпочинку на водних об’єктах. Ваша безпека залежить від вашої пильності та дотримання встановлених правил.