Чугуївський район: проводяться профілактичні рейди по запобіганню пожежам в екосистемах

7 червня рятувальники Чугуївського РУ Головного управління ДСНС України у Харківській області спільно з представником Чугуївської міської ради вирушили до Малинівського лісництва на території Чугуївської громади для проведення профілактичного рейду.

Метою заходу було доведення до громадян інформації, що наразі триває пожежонебезпечний період, під час якого можуть трапитись масштабні пожежі в екосистемах, через що необхідно суворо дотримуватись правил пожежної безпеки.

Всі співрозмовники отримали тематичні пам’ятки в яких вказані правила поведінки в екосистемах а також інформація щодо відповідальності за порушення цих правил.