Чугуївська громада з повагою та вдячністю відзначає сьогоднішній День захисників та захисниць України

Зранку на Алеї вшанування пам’яті полеглих героїв в сквері Захисників України зібрались очільники міської та районної військових адміністрацій, представники військових частин, керівники силових структур та родичі загиблих воїнів.

Після хвилини мовчання вони поклали квіти до пам’ятного знака. Надзвичайно зворушливим моментом стало встановлення на Алеї прапорців України як символу нашої вдячності людям, які заради кожного з нас віддали найдорожче, що в них було – своє життя.

Чугуївська громада ніколи не забуде своїх синів і доньок, що принесли найвищу жертву на вівтар Перемоги…

Чугуївська громада доєдналася до загальнонаціональної хвилини мовчання та вшанувала пам’ять загиблих воїнів: о 09.00 на центральних вулицях був зупинений рух транспортних засобів.