Чугуївська громада шанує своїх вчителів

Напередодні Дня працівників освіти, який відзначатиметься цієї неділі, в Чугуєві відбувся урочистий захід, на якому вшановували наших педагогів.

Звернувшись до них з вітальним словом, начальник міської військової адміністрації Галина Мінаєва зазначила, що в нашій громаді вчителі – це більш ніж просто працівники навчальних закладів. Це люди, які своєю роботою, самим своїм життям вчать оточуючих любити людей, свою Батьківщину, своє рідне місто або село. Галина Миколаївна особливо підкреслила, що чугуївські педагоги багато роблять для того, щоб втримати високі стандарти навчання під час війни, і що ця робота приносить вагомі результати.

Зі словами глибокої вдячності до нашої освітянської спільноти звернувся і директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. Він, у прямому сенсі слова, освідчився в багаторічній любові до нашого міста та його мешканців. За значний внесок у проведення національного мультипредметного тесту на високому рівні протягом двох років грамотами Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти були нагороджені начальник Чугуївської МВА Галина Мінаєва, начальник управління освіти Чугуївської міської ради Марина Реброва та керівники закладів освіти Чугуєва.

Завершився святковий вечір концертом юних чугуївських артистів, які щедро дарували свої таланти улюбленим вчителям.