Чугуївська громада отримала чергову гуманітарну допомогу від міжнародного благодійного фонду AICM

Допомогу привезли для потреб сімейної медицини та Центральної лікарні.

Це вже не перша підтримка від доброчинців, які у ці важкі часи допомагають українцям. AICM в основному надає медичну та фармацевтичну допомогу. Однак після повномасштабного вторгнення в Україну фонд почав доставляти гуманітарні вантажі відповідно до потреб і запитів громад.

Цього разу привезли медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування для пацієнтів лікарні.

Чугуївська громада висловлює  вдячність Міжнародному благодійному фонду «АІСМ Україна» за тісну співпрацю, надану гуманітарну допомогу, яку в даний час вкрай потребують мешканці нашої громади, за турботу про їх здоров’я, за підтримку нашої стійкості, милосердя та за віру в Україну.