Чугуївська громада долучиться до проєкту, що допоможе у відбудові

В Україні розпочинає роботу загальнонаціональна Школа відновлення громад, створена на запит міст та селищ, які постраждали від бойових дій та потребують підтримки.

Старт їй був даний під час Форуму «Створюючи завтра: повоєнна відбудова та відновлення громад», який відбувся 18 вересня у Києві.

Чугуївська громада пережила більш ніж сто ворожих обстрілів. Як наслідок, маємо відновлювати більшу частину закладів освіти, об’єкти критичної інфраструктури, житловий фонд… Це надзвичайно масштабні та ресурсозатратні проєкти. Їхня реалізація – серйозний виклик, і Чугуївська громада дуже вдячна своїм партнерам за допомогу, – зауважує начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, а також висловлює вдячність за потрібну і своєчасну ініціативу давньому та надійному партнеру Чугуївської громади – Асоціації міст України, її виконавчому директору Олександру Слобожану та радниці голови Оксані Продан.

Проєкт реалізується спільно з ГО «Mariupol Reborn» за фінансової підтримки уряду Великої Британії, міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine.

Тож системна робота з відновлення Чугуївської громади триває!