Чугуївська дитяча музична школа виграла грант від Харківського благодійного фонду «Благо»

КЗСМО «Чугуївська дитяча музична школа» при підтримці ГО «МОЛОДІЇ» та батьківської спільноти виграла грант від Харківського благодійного фонду «Благо» на реалізацію проєкту «Відновлення засобами музичного мистецтва під час війни «Мелодії, що надихають Жити».

Головною метою проєкту є поліпшення емоційного стану дітей, психологічне розвантаження та відновлення ментального здоров’я під час воєнного стану за допомогою музичної терапії. Адже підростаюче покоління особливо потерпає від жахів воєнного часу, втративши можливість нормального щоденного спілкування з однолітками, тяжко переживаючи випробування війни.

Реалізація цього проєкту на території Чугуївської міської територіальної громади надасть можливість викладачам школи проводити виїзні тематичні заходи у віддалених мікрорайонах міста та в населених пунктах громади. Використання сучасних інтерактивних засобів під час проведення позашкільних заходів відкриє нові можливості та зробить мистецькі заходи набагато цікавішими, допоможе проводити їх в нестандартній формі, що особливо важливо при роботі з учнями молодшого віку та дітьми з обмеженими можливостями. А сучасні технічні засоби полегшать організаційно-технічну роботу викладачів КЗСМО «Чугуївська дитяча музична школа» при підготовці та проведенні заходів для дітей та молоді Чугуївської міської територіальної громади.

Незважаючи на те, що проєкт «Мелодії, що надихають Жити» має бути реалізований протягом травня-липня 2024 року, він має сталий результат. Адже обладнання та техніка, придбані в рамках його впровадження, будуть і надалі використовуватися за призначенням. Мешканці нашої громади матимуть можливість і після завершення терміну реалізації проєкту відвідувати розважальні, дозвілеві та освітні заходи, організатором яких виступатиме Чугуївська дитяча музична школа.