ЧУГУЇВСЬКА ГРОМАДА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИЖНЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

В Україні цей захід, який цього року триває з 13 по 17 травня, відзначають вже вшосте. Акція має на меті привернути увагу до здоров’я та добробуту громадян, а також сприяти співпраці медичних спільнот у Європі.

Громадське здоров’я — термін, що виходить поза рамки медичної сфери. Це поняття не лише про тривалість життя, а й про його якість навіть у найстаршому віці. Зокрема, подовження активності, збереження світлого розуму і любові до життя, психічний та соціальний добробут кожної людини, не залежно від віку, статі та місця проживання.

До Європейського тижня громадського здоров’я Чугуївська філія ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та міський Центр первинної медико-санітарної допомоги провели низку спільних заходів серед населення. Зокрема, фахівці обох організації проводили просвітницькі активності серед мешканців громади щодо здорового способу життя, а також під час прийомів у лікарів пропонували зробити експрес-аналізи крові на цукор, та низку інших процедур, спрямованих на контроль загального стану здоров’я.