Чугуївський територіальний центр соціального обслуговування отримав сучасний електроскутер

Додатковою одиницею транспорту соціальний заклад забезпечила Харківська обласна військова адміністрація завдяки співпраці Міністерства соцполітики України з Програмою розвитку ООН та урядом Японії.

Транспортний засіб оснащений потужним двигуном та ємним акумулятором, який дозволить здійснювати поїздки на відстань до 70 кілометрів.

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва зауважує, що надання нашій громаді сучасного електроскутера є цінною допомогою. Транспорт полегшить роботу соціальним працівникам – дозволить їм вчасно прибути у найвіддаленіші куточки територіальної громади та надати потрібні послуги підопічним терцентру.