Чугуївська громада вітає своїх захисниць!

Від імені всіх мешканців Чугуївської громади напередодні 8 березня жінок-військовослужбовців та працівників ЗСУ привітали заступник начальника міської військової адміністрації Ігор Шепелєв та заступник міського голови Ігор Кащавцев.

Представники міської влади вирушили до чугуївських військових частин, прихопивши з собою подарунки від громади – солодощі, фрукти та деякі речі, необхідні на передовій. Звернувшись з вітанням до наших чарівних захисниць, Ігор Шепелєв висловив сподівання, що незабаром усі українки, в тому числі і ті, чиїм святковим вбранням зараз є піксель, зустрінуть своє свято в цивільних сукнях та поруч з рідними.

Приєднуємось до вітань на адресу жінок, які боронять нашу землю, та висловлюємо їм сердечну вдячність за цей неоціненний подвиг.

Нехай як найшвидше автомати в ваших тендітних руках замінять весняні квіти!