Чугуївська громада попрощалась із захисником України Євгенієм Бирченком

3 квітня в Чугуєві на Алеї пам’яті поховали ще одного полеглого на війні військовослужбовця. Євгеній Бирченко самовіддано боронив Україну на Запорізькому напрямку. Він служив оператором відділення протитанкових ракетних комплексів.

Головний сержант Євгеній Бирченко був призваний за мобілізацією Чугуївським РТЦК та СП 14 червня 2022 року. Мужньо виконував свій військовий обов’язок у боротьбі за свободу та незалежність України. Загинув 28 березня 2024 року в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.

Загибель кожного воїна-захисника болем та сумом відгукується у серцях жителів громади. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Євгенія Бирченка. Низько схиляємо голови в пошані перед відважністю, стійкістю і патріотизмом нашого Героя… Вічна пам’ять…