Чугуївська громада отримала чергову партію гуманітарної допомоги від Міжнародного Фонду Медичної Співпраці (AICM)

Вантаж містить засоби гігієни для лежачих хворих, жінок та дітей, які будуть розподілені серед медичних та соціальних установ.

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва висловила щиру вдячність благодійникам за підтримку Чугуївської громади. У своєму Telegram-каналі вона написала:

– Справжні друзі не бояться відвідувати нашу громаду навіть в такі «гучні» дні, як сьогоднішній.

Тож маю чергову нагоду висловити слова вдячності людям, які за покликом серця допомагають тим з чугуївців, кому під час війни найважче. Сьогодні отримали чергову допомогу від наших партнерів – Міжнародного Фонду Медичної Співпраці (AICM). Ці наші друзі буквально з перших тижнів повномасштабного російського вторгнення простягнули руку допомоги Чугуївській громаді. Не припиняється ця допомога і зараз.

Хочу від імені чугуївців висловити щиру вдячність Міжнародному благодійному фонду “АІСМ Україна” за підтримку нашої громади і сподіваюся на її подальше продовження.