Чугуївці передали великодні смаколики військовим на передову

Думки кожного з нас завжди з захисниками, які в надважких умовах, щохвилини ризикуючи своїм життям, боронять нашу рідну землю. Але особливо щемить за них серце напередодні Великодня – світлого свята, яке кожна людина повинна зустрічати під мирним небом в родинному колі.

– В ці дні радуємо хоробрих воїнів чугуївських підрозділів смачними пасками, в які наші господині вклали всю свою любов та повагу до захисників та захисниць, – розповіла начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва у своєму Telegram-каналі. – Нехай кожний син або донька нашої громади, які захищають її зі зброєю в руках, знають: чугуївці підтримують своїх героїв, завжди пам’ятають про них і пишаються ними.

Хочу, користуючись нагодою, висловити щиру вдячність нашим дівчатам-кухарям та підприємцям, які доєдналися до ініціативи міської влади і взяли участь у виготовленні пасок. Вони вийшли дуже-дуже смачними!