БРУВЕРІС Дмитро Сергійович (позивний Ємельян)

Народився 15.01.1998 в місті Дзержинськ Донецької області, а потім проживав в селищі Новгородське (нині Нью-Йорк) Бахмутського району Донецької області. В 2013 році закінчив 9 класів Торецької середньої школи №16, а потім в 2016 році Дзержинський професійний ліцей за фахом газозварювальника, слюсаря з ремонту автомобілів. Під час навчання в ліцеї активно займався громадською діяльністю, за що отримав нагороду директора ліцею. По закінченню навчання одразу ж пішов працювати на завод селища Нью-Йорк по спеціальності електрогазозварювальник.

Протягом 2018-2020 років проходив службу в одній із військових частин міста Харків. По звільненню в запас  працював в правоохоронних органах – кримінально-виконавчій службі міста Торецьк.

В 2023 році добровольцем пішов захищати Батьківщину. Він проходив службу в частині Національної гвардії України (3-тя бригада оперативного призначення Національної гвардії України – в/ч А3017), з місцем постійної дислокації місто Харків, на посаді помічника кулеметника.

Склад сім’ї:

Батько: Бруверіс Сергій Іпатович, місце проживання – селище Чкаловське Чугуївського району, але на даний час проходить службу в Збройних Силах України водієм швидкої допомоги.

Мати: Бруверіс Анастасія Василівна, місце проживання – селищі Чкаловське Чугуївського району.

Обставини загибелі:

31 серпня 2023 року загинув поблизу села Роботине Запорізької області під час виконання бойового завдання.

Церемонія прощання відбулась 17 листопада 2023 року в Чугуєві.

Героя з військовими почестями поховали в місті Чугуїв на Алеї пам’яті.