Благодійники готові допомагати в розвитку бізнесу в Чугуївській громаді

Саме з цієї заяви розпочалася сьогоднішня зустріч начальника міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з представниками благодійної організації ADRA.

Пропонується допомога за трьома напрямками: відновлення бізнесів, постраждалих від війни, створення нових і перекваліфікація існуючих. Інструментарій її реалізації досить широкий: від навчання майбутніх підприємців до придбання необхідного обладнання. Найближчим часом міська рада проведе консультації з чугуївською бізнес-спільнотою щодо виявлення нагальних потреб та напрямків взаємодії з ADRA.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Галина Мінаєва зазначила, що розвиток підприємництва для нашої громади в умовах війни і викликаного нею критичного зниження фінансових надходжень до місцевого бюджету – це буквально питання виживання. Отже місцева влада буде всіляко сприяти роботі міжнародних партнерів з підтримки підприємництва.