Бізнес під час війни: воркшопи для ОМС і підприємців Чугуївської громади

Bureau of Investment Programs провело воркшоп для ОМС із Чугуївської  громади «Підтримка бізнесу від держави і ОМС» та ще один воркшоп для підприємців та представників ОМС: «Бізнес під час війни».

Разом із представниками ОМС обговорили план зі створення центра підтримки бізнесу, а також як його зробити максимально ефективним для підприємців та громад.

Представники громад поділилися ситуацією в умовах війни: коли більшість підприємств (70%) релокувалося або закрилося. Тож є критична потреба створення центрів підтримки підприємців, щоб допомогти тим бізнесам, які залишаються і продовжують працювати в громаді.

Також був проведений воркшоп для підприємців. Завдяки цьому вони дізналися як правильно залучати фінансування та грантові гроші для розвитку власної справи.

Учасники змогли отримати перелік із конкретних дій, які допоможуть ефективно залучати кошти.

Воркшопи відбулися за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.