Більше двохсот безпритульних кішок та собак вакцинували та стерилізували минулого тижня волонтери в Чугуєві

Протягом декількох днів волонтери-зоозахисники двох благодійних організацій – української «12 вартових» та німецької Tiernothilfe – безкоштовно вакцинували та стерилізували безпритульних тварин у Чугуєві.

Серед багатьох проблем українських громад, які загострило російське вторгнення, одна з найболючіших – шалений ріст кількості безпритульних тварин. З одного боку на муніципалітети тисне законодавство про охорону тварин, яке суттєво посуворішало напередодні війни, з іншого – значно зросла кількість колишніх домашніх улюбленців, кинутих напризволяще господарями, які залишили місто. А в підсумку на вулицях Чугуєва панують зграї собак, не всі з яких, на жаль, відрізняються миролюбством.

В цій складній ситуації для нашої громади безцінна допомога з боку волонтерів-зоозахисників – розповідає начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, яка у своєму Telegram-каналі написала:

– Сьогодні хочу сердечно подякувати одразу двом благодійним організаціям – українській «12 вартових» та німецькій Tiernothilfe. За три дні роботи в Чугуєві їх волонтери вакцинували та стерилізували більше двохсот безпритульних кішок та собак. Ми радо зустріли в громаді зоозахисників: допомогли з їх розселенням та приміщенням для роботи. Сподіваюсь, що наша співпраця на цьому не скінчиться, і врешті-решт Чугуїв стане містом, де люди та тварини будуть мешкати разом цивілізовано та мирно.

І особливу вдячність висловлюю другу Чугуївської громади, заступниці голови Харківської обласної ради Валерії Дзюбі, за можливість познайомитись з чудовими людьми, які за покликом серця працюють в благодійних організаціях «12 вартових» та Tiernothilfe.