АНДРОСОВ Євген Павлович (позивний КЕДР)

Народився 25.04.1978 року в селі Купріяново Михайлівського району Амурської області. Ще дитиною, разом з батьками, приїхав в село Тетлегу Чугуївського району. В 1994 році закінчив Зарожненську загальноосвітню школу. Працював на будівництві в м. Харків.

Восени 2016 року добровільно підписав контракт з 503-м окремим батальйоном морської піхоти. Службу проходив на посаді навідника-оператора десантно-штурмової роти 503-го окремого батальйону морської піхоти, який мав постійне місце дислокації – м. Маріуполь. В 2019 році проходив навчання в Грузії та Румунії. В 2019 році був призначений на посаду командира розрахунку СПГ. В 2021 році закінчив курси лідерства підвищеного рівня сержантського складу Збройних Сил України. Любив Україну, життя і морську піхоту, захоплювався історією, мав загострене почуття справедливості, був відданий своїй справі.

Сімейний стан:

Мати: Андросова Валентина Анатоліївна, не витримавши втрати сина, померла в грудні 2022 року.

Брат: Овдієнко Андрій Миколайович, проживає в селищі Покотилівка.

Сестра Овдієнко Альона Миколаївна проживає в селі Зарожне.

Племінник: Овдієнко Богдан Миколайович, 2013 року народження, проживає в селі  Зарожне.

Сестра: Андросова Оксана Павлівна мешкає в м. Миколаїв.

Сестра: Андросова Лариса Павлівна мешкає в м. Харків.

Обставини загибелі:

19.04.2022 загинув в бою  від розриву ворожого снаряду поблизу села Новопіль Великоновосілківського району Донецької області.

18.05.2022 був похований на Алеї пам’яті в місті Чугуїв.

Указом Президента України №461/2022 від 01 липня 2022 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).