Амбулаторія сімейної медицини №8 закривається на ремонт: куди звертатись пацієнтам

З 5 квітня по 20 квітня 2024 року амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №8 за адресою: вул. Олександра Зачепила, 12 (стара назва – вулиця Гагаріна, 12) працювати не буде у зв’язку з проведенням ремонтних робіт – повідомили в Чугуївському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Розуміючи важливість забезпечення безперебійної медичної допомоги, у медзакладі організували тимчасовий прийом сімейних лікарів згідно із графіком в амбулаторії ЗПСМ №7, що розташована за адресою: вул. Леонова, 4а.

За додатковою інформацією та уточненням графіка прийому ви можете звертатися безпосередньо до амбулаторії ЗПСМ №7 або за телефоном реєстратури: 40-510, 099-61-60-810.

Будьте здорові та піклуйтеся про себе!

Увага! Оновлений графік прийому сімейних лікарів КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» з 05 по 30 квітня 2024 року.