Амбулаторію сімейної медицини села Велика Бабка докорінно модернізують

У Чугуївській громаді продовжується системна робота з підвищення якості медичних послуг для населення, зокрема на рівні первинної медицини. Нещодавно своїх пацієнтів почали приймати капітально відремонтовані та переоснащені сучасним обладнанням амбулаторії сімейної медицини в Кочетку та на вулиці Олександра Зачепила в Чугуєві, а тепер увага керівництва громади зосередилася на селі Велика Бабка. Тут вже повним ходом триває капітальний ремонт амбулаторії, а усього на її модернізацію виділено 2,8 млн грн з бюджету Чугуївської громади. Паралельно з цим мерія шукає і позабюджетні шляхи для наповнення відновленої амбулаторії.

Значним кроком в цьому напрямку стало сьогоднішнє підписання тристоронньої грантової угоди між міською військовою адміністрацією, міським Центром первинної медико-санітарної допомоги та Благодійним фондом «Право на захист». Згідно з цим документом, наша громада отримає від благодійників меблі, медичне обладнання та обладнання для обслуговування Великобабчанської амбулаторії на суму більше ніж 120 тис. грн.

Представник Благодійного фонду «Право на захист» Дарина Борисенко зазначила, що саме Чугуївська громада стала одним з п’яти одержувачів гранту в Харківській області, оскільки змогла аргументовано довести корисність запропонованого проєкту для мешканців громади.

В свою чергу заступник начальника Чугуївської МВА Ігор Шепелєв подякував керівництву БФ «Право на захист» за вкрай корисний внесок в укріплення мережі охорони здоров’я Чугуївської громади та висловив надію на те, що він буде далеко не останній.