Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем села Кам’яна Яруга

Шановні мешканці Кам’яної Яруги!

Дорогі друзі! Від імені усієї Чугуївської громади вітаю вас з Днем вашого чудового села!

Це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Впевнено можу сказати, що найбільшим багатством Кам’яної Яруги є ви, її жителі – щирі, привітні та гостинні люди.

Протягом усієї своєї славетної 377-річної історії Кам’яна Яруга завжди була населеним пунктом зі своїм неповторним характером. Тут живуть працелюбні люди, які люблять своє рідно село, люблять роботу на землі, а у разі необхідності можуть зі зброєю в руках захистити її від будь-якого загарбника. Я низько вклоняюся перед пам’яттю кам’янояружців, які віддали життя, захищаючи Україну від російської навали. Дякую тим вашим землякам, хто зараз в лавах Збройних сил боронить нашу країну від жорстокого ворога. Бажаю вам, дорогі мої друзі, здоров’я , благополуччя і усіма нами очікуваного миру. Керівництво Чугуївської громади буде і надалі приділяти особливу увагу розвитку усіх наших сільських населених пунктів і, звичайно ж, завжди молодої і неповторної Кам’яної Яруги.